Získané certifikace a ocenění

Vysoká kvalita produktů je pro nás běžným standardem. Ověřujeme ji řadou specializovaných auditů. Všechny vystavené certifikáty pravidelně aktualizujeme. Díky tomu i vy víte, že se na naše produkty můžete s důvěrou spolehnout.

Jedotná značka České republiky pro biopotraviny tzv. zebra. Značka je shodná pro všechny výrobky s certifikací bio.

bio (zebra)

Jediná značka biopotravin v EU s názvem Eurolist. Značka je stejná pro všechny produkty s biocertifikací.

EU BIO potraviny

Jedinečným způsobem oceňuje závazek značek k ochraně klimatu, udržitelnosti a ekologické odpovědnosti.

GREEN BRANDS

Zvolili jsme si uvědomělý přístup, který je založený na udržitelném provozu, je etický k zaměstnancům i zákazníkům a šetrný k životnímu prostředí.

Udržitelný e-shop

Certifikát pro produkty s označením typu Vegan od The Vegan Societ

 

The vegan society

Bezlepkový certifikát od Sdružení celiaků ČR, z.s. na základě úspěšného splnění podmínek auditu stanovených Association of European Coeliac Societies (AOECS).

 

Sdružení celiaků ČR, z. s.

V roce 2009 jsme získali výroční cenu hnutí Slow Food Prague za Čoko-kokosky. Byly oceněny za splnění hlavních kritérií: vynikající chuť, nulový obsah umělých aditiv a barviv a za férovost.

 

Slow Food

Certifikace nejvyšší úrovně podle mezinárodního systéu bezpečnosti potravin IFS (International Food Standard)

 

IFS

Good Egg Award oceňuje společnosti, které používají vejce z volných chovů nebo z chovů na podestýlce. Svým přístupem ovlivňuj život slepic, které nebudou muset žít uvězněny v klecích.

Ocenění Good Egg

Vítězem v kategorii pečivo se v roce 2007 staly Špaldové krekry s dýňovým semínkem a česnekem a v roce 2008, v kategorie Mlýnské a pekárenské výrobky, zvítězily Čoko-kokosky s FAIR-TRADE čokoládou.

Česká biopotravina
TOP Odpovědná malá firma
TOP Odpovědná malá firma - Trendsetter
TOP Odpovědná firma v životním prostředí - 2 místo

Jan Zeman byl oceněn titulem Začínající podnikatel roku 2009 určeným všem podnikatelům, kteří provozují svou činnost méně než 5 let. Soutěž organizuje společnost Ernst & Young ve více jak 50 zemích světa.

Začínající podnikatel roku 2009

Jan Zeman získal titul živnostník roku 2010 Hospodářských novin ve Středočeském kraji, který je určen všem malým a středním podnikatelům a živnostníkům a získal titul Vodafone Byznys rebel 2010.

Živnostník roku 2010