Skvělá chuť

Dokonalá chuť. Čerstvé a kvalitní suroviny. Tradiční a poctivé receptury. To jsou tři hlavní ingredience, se kterými už více než 15 let pečeme naše lahodné rodinné sušenky a krekry. Chuť, kterou nezapomenete. Chuť, která si vás získá. Chuť, která vás přenese do dětství. V čem spočívá tajemství skvělé chuti našich sušenek a krekrů? Víme, že tu správnou, lahodnou chuť nelze ničím ošidit. Proto pro naše výrobky vybíráme ty nejlepší možné ingredience v BIO kvalitě. Inspirujeme se v osvědčených tradičních recepturách. Držíme se poctivého ručního zpracování. Proces výroby nezkracujeme, neurychlujeme a nijak nešidíme. Kvalita potřebuje svůj čas a péči.

Kvalitní suroviny

V našich sušenkách a krekrech ochutnáte jen přirozené suroviny pocházející od českých dodavatelů a ekozemědělců. Suroviny, které jsou čerstvé, zdravé a v BIO kvalitě. Místo bílého rafinovaného cukru sladíme třtinovým cukrem s melasou, javorovým, agávovým a rýžovým sirupem a samozřejmě medem. Místo palmového tuku používáme rostlinné margaríny a máslo. Chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata k nám mají vstup zakázán.

Poctivé receptury

Ctíme tradiční receptury a nešetříme na poctivých ingrediencích. Proto v našich máslových sušenkách naleznete opravdu pravé máslo. Aby naše sušenky a krekry chutnaly jako od maminky, pečeme je z velké části ručně. Velké pekařské linky by nás nutily receptury upravovat, a to nechceme. Tradiční a oblíbené receptury jsou základem, stále je však posouváme o krok dál, abychom uspokojili potřeby různých spotřebitelů. Myslíme na maminky s malými dětmi, na ty, kteří jsou ve stravě omezeni dietami a na každého, kdo chce jíst zdravě. Naše řada bezlepkových BIO výrobků je výjimečná svým složením i chutí. A nepotěší chuťové buňky jen bezlepkářům. Pohanková, kukuřičná či rýžová mouka dodávají zajímavou chuť a odlehčí tělu. A k tomu pečeme také vegansky, cirkulárně a všelijak speciálně.

Jak se peče sušenka

play