E-SHOP

Velikonoční nadílka

01.03.2021

Březen – za kamna vlezem je známá lidová pranostika. Březen, ale není spojený pouze s chladnem, který nás drží stále u kamen, ale pomalu se nám i blíží příchod jara, příroda se pomalu probouzí. První poslové jara jako jsou sněženky, bledule pomalu rozkvétají, většina zvířat přivádí na svět mláďata. Blíží se i Velikonoční svátky, které přináší různé lidové tradice.
 
V Česku je prastarou tradicí hodování a pomlázka. „Pomlázkou“ je přeneseně nazývána i sama koleda, „výslužka“ za vyšlehání. Zpravidla to bývají malovaná velikonoční vejce, dětem sladkosti a pánům panáčky alkoholu. Takovou „pomlázku“, Velikonoční nadílku jsme si pro Vás připravili my a to v podobě 10-ti procentní slevy na vybrané produkty. A co jsme vybrali? Inspirací nám bylo právě blížící se jaro a tak pro Vás máme v akci Špaldová bio zvířátka 100 g, Špaldová kakaová bio zvířátka 100 g, Špaldová malinová bio zvířátka 100 g a Jablečné bio kačenky se špaldovou moukou 100 g.
 
Akce je časově omezená od 1.3.2021 do 31.3.2021

VŠE O NÁKUPU

|

KDE NAKUPOVAT

|

PRO OBCHODNÍKY

|

PODPORUJEME

|

NOVINKY

Copyright © 2011 - 2021 Biopekárna Zemanka s.r.o. | prohlášení

Přihlášení

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 200 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
nebo již nezobrazovat