E-SHOP

U nás už chodí Mikuláš

01.10.2021

U nás už chodí Mikuláš.

Sice nám teprve začal podzim, ale dny se krátí a brzy bude čas lidové oslavy svatého Mikuláše. Tento tradiční český zvyk je spojený s mikulášskou obchůzkou a nadílkou od Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš a vaši zákazníci dobře vědí jaké dobrůtky děti milují. Brzy tak budou shánět něco dobrého svým dětem do košíků a mikulášských balíčků, Naše sušenky jsou přesně to pravé se skvělou chutí pro malé i větší andílky a čertíky.

 

Mikulášské bio sušenky od anděla

Báječná voňavá pochoutka plná jemného strouhaného kokosu slazená pouze třtinovým cukrem. To jsou Mikulášské bio sušenky od anděla. Svou chutí rozhodně potěší mlsné jazýčky dětí a složením i ty co se rozhodli pro veganský jídelníček.

 

Mikulášské bio sušenky od čerta

I pro ty co mají nějaký ten vroubek a připsali si tak pár řádek do knihy hříchů máme také odměnu, ale čertovskou. Báječně chutná po kakau, jehož chuť opět jemně doladí strouhaný kokos. Stejně tak jako „andělské“ sušenky i tyto čertovské jsou vhodné pro vegany. NEOBSAHUJÍ bílý cukr, vejce, palmový tuk a dokonce ani kypřící látky. Prostě jsou skvělým tipem pro vaše stálé i občasné nakupující.

 

VŠE O NÁKUPU

|

KDE NAKUPOVAT

|

PRO OBCHODNÍKY

|

PODPORUJEME

|

NOVINKY

Copyright © 2011 - 2021 Biopekárna Zemanka s.r.o. | prohlášení

Přihlášení

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 200 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
nebo již nezobrazovat