E-SHOP

Mikulášská a Vánoční tradice

26.10.2020

Chcete potěšit děti a rodiče něčím s výbornou chutí a přitom vědět, že i „o čertech“ mlsají zdravě? Již teď máte možnost objednat si 2 výrobky z limitované edice Mikulášských sušenek. Jsou ve dvou variantách. Jedny od Anděla a druhé od čerta. Které se budou hodit k této příležitosti právě Vám?

Ke konci roku máme dobrý důvod necítit se úplně dobře. Je jím nedostatečný příděl slunečního svitu, pochmurné počasí, současná situace pohodě také moc nepřidá. Svůj čas, ale můžeme využít alespoň k odpočinku, věnování se svým blízkým. Je to taková malá příprava na Vánoční svátky, které se pomaloučku blíží. Abyste si mohli užít pohodu a klid místo honění se, máme pro Vás opět nabídku ověřených vánočních sušenek.

U Vánočních bio sušenek s vlašskými ořechy a kořením jsme se nechali inspirovat tradiční recepturou na Pracny. Nebo Pracky? Nebo Medvědí tlapky? Každý tomu říká trochu jinak. To u Vanilkových bio rohlíčků je název jasný. A protože moc dobře víme, že i bezlepkáři jsou pěkní mlsalové, tak samozřejmě myslíme i na ně: Bezlepkové vánoční bio sušenky s vlašskými ořechy a kořením.


Upozorňujeme, že celá tato edice je limitovaná, takže jsou výrobky dostupné jen do vyprodání zásob.

VŠE O NÁKUPU

|

KDE NAKUPOVAT

|

PRO OBCHODNÍKY

|

PODPORUJEME

|

NOVINKY

Copyright © 2011 - 2021 Biopekárna Zemanka s.r.o. | prohlášení

Přihlášení

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 200 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
nebo již nezobrazovat